
Кухоль кавовий, кухоль пивний у стилі автомеханіка, 350 мл., синій
750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212418
+380 (66) 410-76-13
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухоль кавовий, кухоль пивний у стилі автомеханіка, 350 мл.
Багаторазовий кухоль ідеально підходить для шанувальників кави або пива. Вона може стати класним подарунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 350 мл |
| Висота | 110 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал поверхні | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 260 см |
| Довжина: | 210 см |
| Тип | Миша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


