Кухоль 3D з дизайном стопки книг, 200 мл
Оригінальна кружка - стильний та атмосферний аксесуар для поціновувачів літератури та тематичного декору. Унікальний предмет для подарунків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 200 мл |
| Висота | 90 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал поверхні | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 260 см |
| Довжина: | 210 см |
| Тип | Миша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴




