
Вінтажна потир-чаша в середньовічному стилі, у комплекті 2 шт.
450 ₴
- В наявності
- Код: 212296
+380 (66) 410-76-13
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вінтажна металічна потир-чаша в середньовічному стилі, в комплекті 2 шт.
Об'єм 25 мг.
Рекомендується використовувати для холодних напоїв.
Ідеально підходить для подарунків. А також буде чудовим яскравим декором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Об`єм | 25 мл |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Створити |
| Матеріал поверхні | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 260 см |
| Довжина: | 210 см |
| Тип | Миша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
