Ультралегкий рюкзак з чорно-білим принтом: легкий нейлоновий матеріал із підкладкою з поліестеру.
Регульовані лямки, застібка-блискавка — ідеальний для школи, подорожей, прогулянок і просто на кожен день. Вуличний стиль.
Регульовані лямки, застібка-блискавка — ідеальний для школи, подорожей, прогулянок і просто на кожен день. Вуличний стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Нейлон |
| Глибина | 23 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

