Маленька сумка-клатч із золотистою фурнітурою - стильний актуальний аксесуар для жінок на кожен день та на вихід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 70 мм |
| Тип | Портфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴





