Категории

Каталог


ЦенаАвтор


ЗНО, ДПА, ГДЗ
сортировать по

Матеріали по ЗНО та ДПА

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)- іспити для вступу до вищих учбових закладів. По результатам цього оцінювання людина отримує доступ до якісної вищої освіти, має можливість реалізувати своє конституційне право на безкоштовну освіту, а система освіти в свою чергу піддається реальному аналізу по результативності і якості навчання. ЗНО є стандартами базового рівня повної шкільної освіти, допомагає визначати якість знань і прогнозувати подальший розвиток системи.

Державна підсумкова атестація (ДПА)- шкільні екзамени по закінченню 4, 9,11 класів. Строки проведення визначаються педагогічною радою та затверджуються наказом керівника навчального закладу.

4 клас ( ДПА в початковій школі 1 ступінь) українська мова, літературне читання, математика.

9клас ( ДПА в основній школі 2 ступінь) – українська мова, математика, предмет по вибору педагогічної ради школи.

11клас ( ДПА в старшій школі 3 ступінь) – проводиться як ЗНО,- українська мова, математика або Історія України, предмет за вибором учня.

Ми пропонуємо літературу яка допоможе якісно підготуватися до ДПА та ЗНО. Завдання іспитів попередніх років, збірки необхідних підготовчих матеріалів, консультативні рекомендації педагогів з приводу особливості проведення щорічних оцінювальних іспитів та ще багато необхідної інформації на нашому сайті.


Сообщить
Не можете нам дозвониться? Cообщите нам свою контактную информацию и мы Вам перезвоним в ближайшее рабочее время