Категории

Каталог


ЦенаАвтор


Методическая литература
сортировать по

Методична література для вчителів шкіл та вихователів дошкільних навчальних закладів.

Кожен вчитель постійно підвищує свій рівень знань, намагається відповідати найсучаснішим потребам освіти, підходити до навчання творчо і вкладати в розум учнів найнеобхіднішу кількість базових знань. На допомогу педагогу видається велика кількість методичної літератури здатної допомогти забезпечити якісний і результативний навчальний процес. Вивчаючи таку літературу вчитель має доступ до новітніх наукових відомостей, може інформативно підсилити навчальний матеріал, знайти сучасні формулювання основних положень, зробити процес навчання доступним та зрозумілим для учнів, додатково використовувати й розвивати їх пізнавальні, творчі нахили.

Докладно ознайомитись з запропонованою методичною літературою допоможе дзвінок менеджеру-консультанту нашого магазину. Для жителів Сум ми пропонуємо завітати до нашого офісу. Чекаємо замовлень на методичну літературу для вчителів та вихователів за телефоном:066-698-49-43.

Методическая литература для учителей школ и воспитателей дошкольных учреждений в широком ассортименте в нашем интернет магазине. Возможность выбора и индивидуального заказа. Ждем Ваших отзывов на страницах сайта KupiKnigu.NET.


Сообщить
Не можете нам дозвониться? Cообщите нам свою контактную информацию и мы Вам перезвоним в ближайшее рабочее время