Категории

Глазова Олександра Павлівна


Глазова Олександра Павлівна закінчила факультет української мови та літератури Київського державного педагогічного інституту ім. О.М.Горького. Працювала вчителем української мови та літератури в середній школі. З 1991 р. – на посаді доцента Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів (2002 р. реорганізованого в Київський міський педагогічний університет ім. Б.Д.Грінченка). З 2002 р. обіймала посаду завідувача кафедри методики навчання української мови. З 2007 р. – заступник директора ІППО КМПУ ім.Б.Д.Грінченка (нині – Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка) з науково-методичної роботи.

Кандидат педагогічних наук. Тема дисертації – «Перспективність і наступність у формуванні текстотворчих умінь в учнів початкових і 5 класів загальноосвітньої школи».

Має звання доцента. Автор понад 200 друкованих праць.

У співавторстві з Ю.Б.Кузнецовим створила підручники «Рідна мова» для 5, 6, 7, 8, 9, 10 класів, що стали переможцями Всеукраїнського конкурсу підручників для 12-річної школи.

Брала участь у розробці концепції Зовнішнього тестування з української мови, 2004-2005 р.р. була експертом з української мови Центру тестових технологій (проект, створений Міжнародним фондом «Відродження», що реалізувався у співпраці з Міністерством освіти і науки України). Співавтор Інформаційних матеріалів для зовнішнього оцінювання з української мови 2004, 2005, 2006, 2007 р.р.

Склала (у співавторстві з Ю.Кузнецовим) програми факультативних курсів «Лексика української мови» (для 7 кл.), «Українська фразеологія» (для 8 кл.), «Основи риторики» (для 10 (11) кл.).

Автор понад 50 навчально-методичних посібників для вчителів та учнів.

Член редакційної ради науково-методичного журналу «Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях і колегіумах» видавництва «Педагогічна преса».

З 2006 р. - головний редактор газети для вчителів української мови «Методичні діалоги».

Принципи газети – полемічність, особистісність, толерантність.


Назад к спискуСообщить
Не можете нам дозвониться? Cообщите нам свою контактную информацию и мы Вам перезвоним в ближайшее рабочее время